Banner

MEVZUAT
AVUKATLIK HUKUKU
MAKALELER
HUKUK HABERLERİ
FAYDALI BİLGİLER
İÇTİHATLAR
DİLEKÇE-FORM
ADLİ REHBER
İNSAN HAKLARI
HUKUK SÖZLÜĞÜ
DAVA TÜRLERİ
HUKUKİ BELGELER
 
Reklam Alanı

Host - Sponsor

   Site Amaçları

Hukuk Rehberi Sitesi, önceleri; biraz hobi, biraz İnternet ve bilgisayar merakı sebebiyle ama asıl olarak hukukçular ve hukuka ihtiyaç duyanlar için bir HUKUK ARŞİVİ oluşturmak amacıyla hazırlanmış, HUKUKUN ÜSTÜNLÜĞÜNE ve, SAVUNMANIN KUTSALLIĞINA inananlara adanmıştır.

TARİHÇE :
 
Hukuk Rehberi sitesi 3 aşamadan geçerek son halini almıştır.
 
1.Aşama :
 
Sitemiz ilk olarak 1999 yılında kişisel bir sayfa olarak internet ortamında yerini almıştır. İçerik genişledikçe ve öneriler çoğaldıkça,siteye amacına uygun bir isim konularak 2000 yılı ortalarında http://www.hukukrehberi.8m.com adresinde HUKUK REHBERİ adıyla yayınlanmaya başlanmıştır. Bu süreç içerisinde sayfa içeriği ve dizayn tarafımdan yapılmıştır.
 
2.Aşama :
 
Artık teknik açıdan kendimi yetersiz hissettiğim, siteye eklemek istediğim bölümler için profesyonel yardım almak zorunda kaldığım dönemde Gülnet? e işbirliği teklif ettim.

Teklifim olumlu karşılanınca derhal çalışmalara başladık ve HUKUK REHBERİ sitesi adeta yeniden doğdu. Sayfa içerikleri tarafımdan hazırlanmakta, sayfa yapımı ise Gülnet' in yönlendirmeleri  doğrultusunda ASP tekniğiyle oluşturulmakta,  web hosting? i Gülnet tarafından yapılmaktadır. Hukuk Rehberi Sitesi artık Gülnet ile içerik ortağıdır ve bu ortaklıktan duyduğum memnuniyeti tarif edemem.

Gülnet Firması sahiplerinden Coşkun TİRGİL, Murat BUDAK ve tüm GÜLNET çalışanlarına hukuk dünyasına olan katkılarından dolayı, siteden yararlanan tüm hukukçular adına sonsuz teşekkür ediyorum.

3.Aşama :
 
Sitemizin alt yapısı ve içeriği 01.07.2008 tarihi itibari ile tamamen yenilenmiş olup güncellemelere devam edilecektir. Sitemizin tasarımı Hostakademi firması tarafından yapılmış olup Hosting desteği yine Gülnet tarafından sağlanmaktadır.
 
Tüm bu aşamalarda emeği geçen Osman KOYUNCUOĞLU, Ertuğrul KOMUT, ve Melih ZOĞLAR'a da teknik desteklerinden ötürü teşekkür ederim.

  Hakan ORHAN


 
SIK SORULANLAR
BİLGİ EDİNME
TÜKETİCİ KÖŞESİ
ÜCRETSİZ AVUKATLIK
HUKUK EĞİTİMİ
 
Üyelik işlemleri
 
K.Adı
Parola
            
      Şifremi Unuttum
      Üye Ol
Hukuk Arama Motoru
Hukuk Anketi
Reklam AlanıZirve100