Banner

MEVZUAT
AVUKATLIK HUKUKU
MAKALELER
HUKUK HABERLERİ
FAYDALI BİLGİLER
İÇTİHATLAR
DİLEKÇE-FORM
ADLİ REHBER
İNSAN HAKLARI
HUKUK SÖZLÜĞÜ
DAVA TÜRLERİ
HUKUKİ BELGELER
 
Reklam Alanı

Host - Sponsor

FORUM > Hukuki Payla������������������������m
 
Bedava danışmanlık yapmayın
Ben bir avukat olarak burada bedava danışmanlık hizmeti verilmesine karşıyım.Hukuki bir sorunun olan kişinin mutlaka bir avukata danışmasında yarar var.Zira burada kişi sadece kendine göre önemli olanı yazıyor.Ayrıca her olayın kendine göre farklı unsurları olduğunu düşünüyorum. Kaldı ki burada ber sorulan soruya verilecek cevap da bir meslektaşımızın para kazanmasına engel olmak demektir. Lütfen burada bedava danışmanlık hizmeti verilmesin.Hukuki bir sorunu olana sadece bir avukata danışması önerilsin. Bu forum sayfaları sadece hukukçular için mesleki dayanışma sayılabilecek ve sadece mesleki sorulardan oluşsun.
Kimden:avtuncay Tarih:26.05.2004
 
YANITLAR
En azından yol gösterme anlamında cevaplar verilirse iyi olur mesela dava aç açma gibi
Yanıtlayan:yunus | Tarih:1.6.2004
Sayın meslektaşım, görüşünüze katılıyorum. Verilen danışmanlık hizmetinin bedava olması bir tarafa, belirttiğiniz gibi belge görmeden, verilen bilgilerin tam doğru olup olmadığından emin olmadan fikir beyan etmek (danışmanlık! hizmeti vermek) aslında avukatın görevi gereği taşıdığı sorumlulukla bağdaşmaz. Benim bu site ile ilgili olarak bir başka eleştirim daha var malesef. "Avukatbul" gibi reklam yönetmeliğine uygun olmayan sitelere yönlendirme yapılması (link vererek) doğru mu acaba??
Yanıtlayan:Av.Hilal Çelik | Tarih:28.5.2004
Kanunlarimiz hakkinda bilgi edinmek icin kurulan form da ön bilgi edinmenin ne sakincasi var, mahkemeye kendimizi savunmak icin girecek degiliz, o is yine sizin, ve orada yeteri kadar para kazanirsiniz, avukatlarin bir birinden bilgi almasi icin degil, bazi konularda vatandas olarak birbirimizide aydinlatabiliriz, eger o konu hakkinda basimizdan gecen bir mahkeme karari varsa...
Yanıtlayan:Sabahat | Tarih:29.11.2006
SIK SORULANLAR
BİLGİ EDİNME
TÜKETİCİ KÖŞESİ
ÜCRETSİZ AVUKATLIK
HUKUK EĞİTİMİ
 
Üyelik işlemleri
 
K.Adı
Parola
            
      Şifremi Unuttum
      Üye Ol
Hukuk Arama Motoru
Hukuk Anketi
Reklam AlanıZirve100